فروش انواع محصولات خوشخواب سرویس خواب خوشخواب تشک خوشخواب کالای خواب خوشخواب

00
روز
00
ساعت
00
دقیقه
00
ثانیه

تخفیف ویژه تشک خوشخواب !

نوان خواب | تخت باکس | باراباکس

انواع باراباکس یا باکس خوشخواب

باراباکس یا باکس خوشخواب، در حال حاضر با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی زندگی ها به سمتی پیش رفته که انسان ها تمایل به راحتی و انتخاب کالاهایی با قیمت مناسب و کارایی بالا روی آوردن . این نوآوری و رشد فکری در خرید انواع تشک و کالای خواب و سرویس های خواب نیز استثنا نمیباشد.

امروزه استفاده از باکس ها به دلایل مختلف از جمله مقرون به صرفه بودن ، جابجایی آسان ، استحکام و طول عمر بالا ، سادگی و نظافت راحت هر روز مورد استقبال بیشتری قرار میگیرد .

انواع باکس های خوشخواب

باراباکس چوبی یا تخت باکس | خوشخواب

باراباکس هتلی یا هتل باکس :

این کالا دارای ارتفاع حدودی ۳۰ سانت و پایه دار میباشد جنس رویه باکس ها از پارچه گردباف و یا ژاکارد بوده تفاوت باکس ها در اسکلت آنهاست باراباکس هتلی شرکت خوشخواب دارای اسکلت نئوپان بوده و و قسمت روی آن از تخته سه لایه استفاده میشود .

باراباکس چوبی یا باکس چوبی :

این کالا دارای ارتفاع حدودی ۳۰ سانت و پایه دار میباشد جنس رویه باکس ها از پارچه گردباف و یا ژاکارد بوده تفاوت باکس ها در اسکلت آنهاست باراباکس چوبی شرکت خوشخواب دارای اسکلت چوب روس بوده و قسمت روی آن از تخته سه لایه استفاده میشود .

باراباکس فلزی یا باکس فلزی :

این کالا دارای ارتفاع حدودی ۳۰ سانت و پایه دار میباشد جنس رویه باکس ها از پارچه گردباف و یا ژاکارد بوده تفاوت باکس ها در اسکلت آنهاست باراباکس فلزی شرکت خوشخواب دارای اسکلت آهنی بوده و و قسمت روی آن از تخته سه لایه استفاده میشود .

مقاله پیشنهادی

– محافظ تشک ضد آب

استفاده از محافظ برای نگهداری هرچه بهتر تشک ضروری می باشد و استفاده از آن به کلیه مشتریان نوان خواب توصیه می شود.

– تشک فنر منفصل

تشک های فنر منفصل تشکی است که از فنر های جدا جدا در پاکت های کوچک منحصرخود قرار دارند و مستقل از یکدیگر عمل میکنند. هرچه تعداد این فنر ها بیشتر باشد انعطاف بهتری دارند، برای اطلاعات بیشتر در مورد تشک های مناسب بیماران (مقاله تشک طبی) را مطالعه نمایید.

تشک فنر متصل

تشک فنر متصل که به انها فنر مارپیچ باز یا فنر مارپیچ استاندارد نیز می گویند از یک سیستم با فنرهای متصل به یکدیگر تشکیل شده است. غالبا سیستم فنر باز داخل سیستم متصلشان از فنر هایی به شکل ساعت شنی استفاده می شود و این یکنواختی ان در تمام سطح تشک توزیع شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

0