فروش انواع محصولات خوشخواب سرویس خواب خوشخواب تشک خوشخواب کالای خواب خوشخواب

00
روز
00
ساعت
00
دقیقه
00
ثانیه

تخفیف ویژه تشک خوشخواب !

نوان خواب | تشک مناسب برای کمر درد

تشک مناسب برای کمر درد

تشک مناسب برای کمر درد ،در حال حاضر کمر درد جز بیماری های شایع در بین ایرانیان میباشد که اصلا هم سن و سال نمیشناسد جوان ۲۰ ساله یا آدم ۸۰ ساله قبل حال انتخاب یک تشک مناسب برعکس اینکه اکثر خریداران تشک به امید اینکه درمان صورت پذیرد اقدام به خرید تشک میکنند.

این اصل که تشک های نرم و خراب به نحوی که بدن انسان در درون تشک قرار گیرد باعث تشدید کمر درد میشود کاملا صحیح است اما خرید تشک های خوشخواب هم راهکار درمان نمیباشد، ولی باعث جلوگیری از پیشرفت بیماری می شود و خوابی راحت را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

نوان خواب | تشک مناسب کمر درد

برای انتخاب تشک مناسب برای کمر درد به چه چیزهایی باید توجه کرد :

  • شرایط وزنی

  • شرایط فیزیکی

  • سلیقه شما  

انواع مدل های تشک مناسب برای کمر درد :

انواع تشک برای کمر درد و بیمارانی که مشکلات ستون فقرات دارند.   

  • تشک سوپر کلاس هارد

  • تشک سوپر کلاس سافت

  • تشک سوپر استار

  • تشک آلینا طبی ریباندی

در مورد تشک آلینا طبی ریباندی همانطور که قبلا توضیح داد شده است این تشک فقط مناسب بیمارانی میباشد که پزشک معتمد آنها تجویز نموده که روی سطح سخت با درجه سفتی ۱۰ بخوابند این تشک فاقد فنر و از بهترین ریباند موجود تشکیل شده است در ساخت تشک های بدون فنر از ترکیب اسفنج به دست می آید.

در مورد تشک سوپر کلاس سافت و یا تشک سوپر کلاس هارد اولویت انتخاب را شرکت نوان خواب به عهده مشتری گذاشته است تشک سوپر کلاس هارد دارای درجه سختی ۸ و تشک سوپر کلاس سافت دارای درجه سختی ۷ میباشد تنها تفاوت این دو تشک خوشخواب استفاده ار ترموباند و اسفنج میباشد.

تشک سوپر استار در واقع ترکیبی از تشک سوپر کلاس سافت به همرا یک سطح کامل از فنر میکرو میباشد این فنر ها به دلیل تراکم بالا کوچک بودن تمام قسمت های گودی کمر را پر کرده و به شما آرامش بیشتری در خواب میدهند.

نکته پایانی در ( تشک برای کمر درد )

ما به تمام مشتریان پیشنهاد میکنیم جهت خرید تشک های خوشخواب به نمایندگی های معتبر مراجعه کنند در غیر اینصورت محصولات خوشخواب هیچگونه گارانتی ندارند و حتما قبل از خرید از راحتی بدن مطمن شوند.

با توجه به اینکه بیماری های کمر بسیار هست و اکثراً به روش زندگی ما کم تحرکی استفاده از دخانیات و … بر میگردد بهتر است قبل از مراجعه به پزشک در روش های زندگی خود تجدید نظر کرد حال با مشاوره با ما و انتخاب تشک خوشخواب میشود به آرامش بیشتر نزدیک شد و از مناسب ترین تشک برای کمر درد استفاده کرد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

0