فروش انواع محصولات خوشخواب سرویس خواب خوشخواب تشک خوشخواب کالای خواب خوشخواب

00
روز
00
ساعت
00
دقیقه
00
ثانیه

تخفیف ویژه تشک خوشخواب !

ویژگی تشک طبی فنری

همه چیز درباره تشک طبی فنری

این تشک جزو جدید ترین تشک های طبی به شمار میرود. ویژگی تشک طبی فنری این است که در ساخت ان حالت ارگونومی بدن رعایت شده. از موادی مانند مموری فوم در ان استفاده شده که ستون فقرات و گردن شما را در وضعیت مناسبی قرار میدهد و از درد و خستگی جلوگیری میکند. در این مطلب کامل و مفید بررسی می‌کنیم که تشک طبی فنری چیست؟ خصوصیات ان و بطور کل تمام ویژگی تشک طبی فنر چه چیز‌هایی است؟ تا بتوانید انتخاب بهتر و راحت‌تری داشته باشید.

تشک فنری چیست؟

تشک‌های فنری در کل به دو دسته تقصیم می‌شود: ۱. فنر متصل  ۲. فنر منفصل. در مقاله‌های مربوط به ان‌ها بطور کامل تمام ویژگی‌های ان‌ها را توضیح داده‌ایم. بطور خلاصه تشک فنر متصل از فنر‌های به هم وصل شده  تشکیل شده است. هنگام حرکتش تمام نقاط تشک حرکت می‌کند. ولی فنر منفصل از فنر‌های جدا از هم در پاکت‌های مستقل تشکیل شده است که حرکت یک قسمت، قسمت دیگر را تکان نمی‌دهد.

تشک طبی چیست؟

خیلی واضح می‌توان فهمید مهم‌ترین ویژگی تشک طبی فنری نسبت به تشک طبی چیست. وجود فنر در ان است که باعث ایجاد تفاوت‌های بسیاری می‌شود. از جمله این تفاوت‌ها نرم‌تر بودن تشک طبی فنری نسبت به تشک طبی را نام برد. با اینکه تشک طبی ساده بدلیل سفتی بیشتر طول عمر بیشتری هم دارند. اما این تشک‌ها ایراداتی هم دارند مثل اثر برامدگی بدن روی ان، جنس بکار رفته در ساخت این تشک‌ها بسیار مهم است و موادی در ساخت ان‌ها بکار گرفته شده ک ضد حساسیت است و مناسب کسانی که الرژی‌های خاصی دارند.

ویژگی تشک طبی فنری چیست؟

تشک‌های طبی فنری جزء جدید‌ترین و دارای بروز‌ترین تکنولوژی در ساخت تشک هستند. ایرادی ک بالاتر در تشک طبی گفته شد در تشک طبی فنری برطرف می‌شود و حمایت کاملی از ستون فقرات دارد که به سلامت بدن در هنگام خواب کمک می‌کند. بدلیل برخی ویژگی‌های تشک طبی فنری این تشک عمر بالایی دارد که این ویژگی‌ تشک طبی فنری به شکل زیر است:

ضمانت نامه و اصالت محصول

مهم‌ترین نکته برای اینکه مطمئن باشید تمام ویژگی‌ها درباره جنس و کیفیت محصول همان چیزی است که به شما گفته می‌شود، این است که محصول ضمانت و اصالت داشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم حتماً از نمایندگی‌های معتبر خرید کنید. می‌توانید ویژگی‌ها و قیمت تشک طبی فنری را از نمایندگی خوشخواب مشاهده کنید.

با وجود اینکه قیمت تشک طبی پاکتی کمی بیشتر است اما خصوصیات بارزی دارد که میتوانید در مقاله ی تشک طبی پاکتی بخوانید. همچنین برای مقایسه ی قیمت و ویژگی های ان با تشک طبی فنری می توانید به صفحه ی قیمت تشک طبی پاکتی نیز سر بزنید.

میزان سفتی و نرمی مناسب

از دیگر ویژگی تشک طبی فنری متعادل و مناسب بودن سفتی ان است. ساخت این تشک‌ها به صورتی است که نه زیاد سفت باشد نه زیاد نرم همان طور که می‌دانید تشکی که خیلی نرم باشد باعث کمر درد می‌شود. سفتی زیاد هم باعث اسیب به ستون فقرات می‌شود ولی تشک طبی فنری سفتی ان اندازه است و نرمی و انعطاف خوبی دارد. این تشک‌ها دوخت خیلی محکمی هم دارند ک برای جلوگیری از ایجاد شکاف در طول زمان بسیار مؤثر است

بکار‌گیری مموری فوم در ساخت

در تولید این تشک‌ها باید از مموری فوم استفاده شود. مموری فوم یک فوم که با چگالی خاص ساخته شده است. در اثر دمای بدن و قرار گرفتن وزن بدن روی ان حالت و قالب بدن را می‌گیرد. این عمل اسایش و راحتی را به شما می‌دهد و ستون فقرات را حمایت می‌کندو از کمر درد و درد گردن شما جلوگیری می‌کند. ارتعاشات تشک را کاهش می‌دهد که یکی از اساسی‌ترین مشکلاتی که زوج‌ها دارند. تمام ویژگی‌های مموری فوم در مقاله مربوط به ان بطور کامل گفته شده است.

فنر‌بندی مناسب

استفاده از فنر متصل را میتوان دیگر ویژگی تشک طبی فنری دانست . در رابطه با فنر‌ها باید گفت کیفیت فنر‌ها خیلی مهم‌تر از تعداد ان‌ها است. زمانی که فنر‌های تشک را تست می‌کنید به این موضوع دقت کنید که جنس الیاژ ان‌ها المینیوم یا اهن باشد. اینگونه در برابر گود شدن تشک مقاوم‌تر باشد و هم عمر بالاتری داشته باشد. تشک‌هایی که فنر منفصل هستند مناسب‌تر هستند.(ویژگی تشک طبی فنری با فنر منفصل گفته شده است) مخصوصاً برای افرادی که نسبت به ارتعاشات حساس‌اند و خواب ان‌ها به هم میریزد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

0